Posiadamy doświadczoną kadrę

Zespół

Dariusz Kasjaniuk

Prezes

Absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Zmechanizowanych we Wrocławiu (1993). Ukończył także studia na Wydziale Strategiczno-Obronnym  Akademii Obrony Narodowej, gdzie uzyskał tytuł magistra ekonomii (2001). W latach 1994-2004 pełnił zawodową służbę w Jednostce Wojskowej GROM. Od 2004 roku zarządza firmą JDS Consulting. Inicjator cyklu Krajowych Konferencji Bezpieczeństwa Biznesu (7 edycji), Krajowej Konferencji Compliance, Europejskiej Konferencji Compliance oraz Krajowej Konferencji Ochrony Danych Osobowych. Redaktor Naczelny portalu odoserwis.pl

Julia Kamińska-Kasjaniuk

radca prawny, wspólnik

Radca prawny, ukończyła aplikację sądową, prawnik z 13-letnim doświadczeniem. Zarządza kancelarią prawną specjalizującą się w prawie pracy, ochronie danych osobowych, prawie nowych technologii oraz jego zastosowaniu w branży medycznej. Doradza polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom oraz reprezentuje je w postępowaniach sądowych. Wpisana do Bazy Kandydatów na członków rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa. Prowadziła dyżury jako ekspert Gazety Prawnej i występowała jako prawnik w telewizji Polsat, wypowiadała się także jako ekspertka w Programie Pierwszym Polskiego Radia. Prelegent na licznych konferencjach i szkoleniach kierowanych do biznesu i podmiotów medycznych. Pomysłodawca i twórca specjalistycznego portalu dotyczącego ochrony danych osobowych odoserwis.pl

Justyna Buzała-Górska

adwokat

Adwokat, posiadająca praktyczne doświadczenie w pełnieniu funkcji Administratora Bezpieczeństwa Informacji dla podmiotów różnorodnych branż, w tym podmiotów korporacji międzynarodowych. Dodatkowo zajmuje się stałym wsparciem prawnym w zakresie funkcjonowania sklepów internetowych. Przygotowuje i prowadzi liczne szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych różnorodnych branż, w tym praktyczne szkolenia wdrożeniowe.

Henryk Hoser

prawnik, audytor

Aplikant adwokacki, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Specjalizuje się w prawie ochrony danych osobowych oraz zagadnieniach związanych z  ochroną dóbr osobistych. W latach 2013-2015 pracownik Departamentu Orzecznictwa, Legislacji i Skarg Biura Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Posiada doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów sektora prywatnego oraz publicznego. Prowadzi szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych, jak również pełni rolę Administratora Bezpieczeństwa Informacji na rzecz Klientów JDS Consulting.

Anna Pylińska

specjalista ds. administracji i szkoleń

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła studia magisterskie na kierunkach: stosunki międzynarodowe i nauki polityczne ze specjalnością administracja publiczna. Wcześniej związana z Ministerstwem Obrony Narodowej i Fundacją Byłych Żołnierzy Jednostek Specjalnych GROM. Posiada bogate doświadczenie w zakresie organizacji eventów, szkoleń i konferencji. W JDS Consulting odpowiada za marketing, reklamę oraz promocję szkoleń i usług outsourcingowych.

Monika Kuś

redaktor prawny

Absolwentka studiów prawniczych w Akademii Leona Koźmińskiego i filozofii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Przed rozpoczęciem współpracy z JDS Consulting była związana z warszawskimi kancelariami prawnymi. Posiada doświadczenie dziennikarskie. Kilka lat pracowała w Grupie Infor – m. in. jako redaktor działu Prawo w „Gazecie Prawnej”. Interesuje się tematyką ochrony danych osobowych i kryminalistyką.