Szukasz zawodowych wyzwań? Dołącz do naszego zespołu

Kariera

Co wyróżnia nas spośród wielu firm prawniczych i doradczych?

 

  • U nas zawsze pracujesz na swoje nazwisko
  • Jeżeli masz pomysł na swój własny obszar, który chcesz u nas rozwijać z pewnością będziemy Cię dopingować i wspierać
  • Możesz zobaczyć efekty swojej pracy poprzez bezpośrednią obsługę klientów i stałą z nimi współpracę
Praca w JDS-Consulting


Przebieg kariery

Kariera w JDS zaczyna się od stanowiska młodszego prawnika. Następnie po okresie jednego roku można awansować na stanowisko prawnika lub prawnika/audytora. Kolejne lata to zdobywanie doświadczeń i samodzielna współpraca z klientami, by zostać starszym prawnikiem lub kierownikiem działu.

Do naszego zespołu zapraszamy także osoby z doświadczeniem, które interesuje zakres naszej działalności.

Staż

Studentów ostatniego roku uczelni prawniczych oraz absolwentów zapraszamy do zgłoszenia się na 3-miesięczny staż. Stażyści poznają podstawy wykonywania zawodu prawnika oraz obsługi klientów biznesowych.

Kogo szukamy

Do współpracy z nami zapraszamy osoby podzielające nasze wartości i posiadające doświadczenie w obsługiwanych przez nas zagadnieniach. W zależności od prowadzonych projektów, rekrutacja do naszej firmy trwa praktycznie przez cały rok.

Główną metodą rekrutacji jest rozmowa kwalifikacyjna. Ponadto w niektórych przypadkach kandydaci proszeni są o wykonanie przesłanego mailem krótkiego zadania.


JDS Consulting sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Gorzelnicza 9, jako administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe kandydatów do pracy będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania, podanie danych jest dobrowolne. W przypadku podania danych w zakresie szerszym aniżeli wynikający z art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy prosimy o zamieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych.

ZAPRASZAMY

Jeżeli zainteresowała Cię nasza propozycja pracy i spełniasz wymienione kryteria prześlij list motywacyjny oraz CV na adres:

office@jds.com.pl