JDS Consulting jest doceniana i wyróżniana

Wyróżnienia

JDS Consulting sp. z o.o. sp. k. otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadawany na podstawie danych finansowych z roku 2014. To prestiżowe wyróżnienie otrzymały firmy, które osiągnęły w ostatnim roku obrachunkowym znakomity wynik kondycji finansowej i odznaczają się doskonałą moralnością płatniczą.

 

Otrzymanie wyróżnienia świadczy o tym, że Firma ma bardzo dobrą płynność finansową,  jest lojalnym partnerem w biznesie, prowadzi biznes w sposób etyczny, a jej kondycja jest na bardzo wysokim poziomie.

 

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2014 to nagroda dla naszego zespołu, który profesjonalnie oraz z zaangażowaniem dba o rozwój firmy i dzieli się z klientami ogromną wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu współpraca z naszą Firmą jest na najwyższym poziomie, o czym świadczy zaufanie klientów, współpracujących z nami od wielu lat.

 

Bisnode Polska, wiodąca na rynku wywiadownia gospodarcza honoruje firmy wiarygodne biznesowo, zaś do grona nagrodzonych należą firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności. Ocena wiarygodności i stabilności firmy opiera się na: analizie moralności płatniczej według programu Bisnode International Payment Monitor, analizie wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych oraz największej w Polsce bazie relacyjnej powiązań korporacyjnych i osobowych.

 

 

 

 

JDS CONSULTING Sp. z o.o. sp. k. znalazła się w prestiżowym rankingu Efektywne Firmy 2013 województwa mazowieckiego, prowadzonym przez Instytut Nowoczesnego Biznesu. Wyróżnienie otrzymały firmy, których średnia efektywność finansowa w latach 2011-2012 wyniosła powyżej 5 procent.


Konkurs Efektywna Firma prowadzony jest od 2008 roku. W tym czasie Instytut Nowoczesnego Biznesu, na bazie informacji pozyskanych przez wywiadownię gospodarczą InfoCredit, przeanalizował wyniki ponad 70 tysięcy przedsiębiorstw. W rankingu brane są pod uwagę firmy, które składają sprawozdania finansowe według Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF). Sprawdzane są: dane finansowe firmy, wartość przychodów netto, kapitał własny oraz dodatni zysk netto.


Jest nam niezwykle miło, że nasza praca przynosi oczekiwane efekty i zostaje doceniona w bardzo wymagającym środowisku biznesowym. Tytuł Efektywnej Firmy 2013 to zasługa całego naszego zespołu - pracowników i współpracowników, który niezmiennie dbają o rozwój firmy, pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie stałego, wysokiego poziomu usług. To również zasługa naszych klientów, którzy obdarzają nas zaufaniem i powierzają nam obsługę swoich firm.


 

 

Z przyjemnością informujemy, iż nasza firma zdobyła prestiżowy tytuł Geparda Biznesu 2015.

Tytuł ten jest przyznawany najdynamiczniej rozwijającym się firmom na podstawie analizy wzrostu ich wartości rynkowej, liczonej metodą  porównania do spółek giełdowych. Jest to kolejne wyróżnienie dla JDS Consulting. W poprzednich latach uzyskaliśmy tytuły Efektywna Firma 2013 oraz Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2014. Zdobycie tytułu Geparda Biznesu jest potwierdzeniem wysokiego stopnia zaufania coraz liczniejszego grona naszych klientów do usług, które świadczy JDS Consulting.

 

Dziękujemy naszym pracownikom, współpracownikom oraz kontrahentom, którzy przyczynili się do osiągnięcia tak wysokiej pozycji rynkowej naszej firmy.