Od lat cieszymy się zaufaniem Klientów, doceniających naszą rzetelność i profesjonalizm

Referencje

„Do wyboru JDS Consulting spośród szerokiego grona firm o zbliżonym charakterze działalności, skłoniły nas nie tylko względy praktyczne takie jak oferowana przez Spółkę gama wysokiej jakości usług, ale co ważniejsze, szerokie zrozumienie naszych potrzeb.”

Dyrektor Biura Bezpieczeństwa PGE Polska Grupa Energetyczna Spółka Akcyjna

„JDS Consulting sp. z o.o. sp. k. wykazuje duże zaangażowanie we wszystkie pojawiające się zagadnienia merytoryczne. Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków to tylko niektóre zalety prawników JDS Consulting sp. z o.o. sp. k.”

Członek Zarządu De Agostini Polska sp. z o.o.

„Usługa była realizowana przez kilkuosobowy zespół JDS Consulting sp. z o.o. sp.k., co było bardzo istotne ze względu na wielkość naszego Szpitala oraz dużą ilość zagadnień objętych audytem. ”

Prezes Zarządu, Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie sp. z o.o.

„Konsultanci JDS Consulting gwarantują nam możliwość korzystania z ich szerokiej wiedzy w sposób zapewniający szerokie i pełne rozwiązywanie problemów prawnych, a także umożliwiający znalezienie najbardziej optymalnych rozwiązań.”

Wiceprezes Zarządu ConvaTec Polska sp. z o.o.

„Na wybór firmy JDS Consulting miały wpływ szczegółowa oferta dostosowana indywidualnie do naszego podmiotu jak również bogate portfolio. ”

Dyrektor Personalny Ruukki Polska Sp. z o.o.

„Chcielibyśmy wyrazić swoje zadowolenie z ich wyjątkowego profesjonalnego i przyjaznego kontaktu z Klientem. Rekomendujemy firmę JDS Consulting sp. z o.o. sp.k. jako rzetelnego i dbającego o wysoki standard świadczonych usług partnera.”

Dyrektor Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie

„Pragniemy podkreślić fachowe przygotowanie konsultantów firmy JDS Consulting oraz bardzo dobrą współpracę z pracownikami naszej firmy zaangażowanymi w projekt.”

Dyrektor Generalny Stalprodukt S.A.