ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Akademia Zawodowa Inspektora Ochrony Danych - I EDYCJA

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZAŁU W AKADEMII ZAWODOWEJ INSPEKTORA OCHRONY DANYCH! ZAPISY TYLKO DO 30 CZERWCA 2023 R.

 

Biorąc udział w Akademii Zawodowej IOD:

 

  • Poszerzysz swoją wiedzę o aktualnych i ważnych zagadnieniach w tematyce ochrony danych osobowych

W ramach Akademii Zawodowej Inspektora Ochrony Danych będziesz mieć dostęp do najnowszych informacji i analiz dotyczących kluczowych kwestii związanych z ochroną danych osobowych. Dowiesz się o najnowszych trendach, zagrożeniach i najlepszych praktykach w tej dynamicznej dziedzinie. Będziesz na bieżąco z nowymi technologiami, zmianami przepisów i wytycznymi, abyś mógł podejmować świadome decyzje i skutecznie chronić dane osobowe w Twojej organizacji

 

  • Zapoznasz się z nowymi polskimi i unijnymi przepisami i wytycznymi

Współczesne przepisy o ochronie danych osobowych są niezwykle dynamiczne i często się zmieniają. Akademia Zawodowa Inspektora Ochrony Danych zapewni Ci dostęp do aktualnych i szczegółowych informacji na temat najnowszych regulacji i wytycznych, które wpływają na Twoją pracę. Będziesz mógł zgłębiać ich najistotniejsze aspekty, zrozumieć ich zastosowanie w praktyce i dostosować swoje działania do wymagań prawa.

 

  • Poznasz nowe sposoby pracy, praktyki i usprawnienia dotyczące wdrażania RODO w organizacji

W ramach Akademii Zawodowej Inspektora Ochrony Danych nie tylko zdobędziesz teoretyczną wiedzę, ale również będziesz mieć okazję poznać praktyczne aspekty wdrażania i utrzymania zgodności z RODO w różnych organizacjach. Będziesz miał możliwość uczenia się od doświadczonych profesjonalistów, którzy podzielą się swoimi najlepszymi praktykami i wypracowanymi strategiami. To pozwoli Ci na skuteczne dostosowanie się do nowych wymagań i optymalizację procesów związanych z ochroną danych osobowych.

 

Przyłączając się do naszej Akademii Zawodowej Inspektora Ochrony Danych otworzysz drzwi do strefy aktualnych i istotnych zagadnień związanych z ochroną danych osobowych, zapewniając sobie komfortowe poszerzenie swojej wiedzy i zrozumienie najnowszych przepisów i wytycznych, które pojawiły się w Polsce i Unii Europejskiej w ostatnim czasie. Tematyka zajęć w ramach Akademii jest dobierana i przygotowywana z najwyższą starannością przez doświadczonych radców prawnych i adwokatów.

 

Już nie musisz tracić czasu na samodzielne badanie i analizowanie ogromnej ilości informacji – w ramach Akademii oraz na łamach odoserwis.pl dostarczymy Ci pełną i aktualną wiedzę oraz bieżące, codzienne informacje branżowe w sposób przystępny i zrozumiały.

 

 

Korzystając z Akademii Zawodowej Inspektora Ochrony Danych, otrzymasz nie tylko aktualne i wartościowe informacje, ale także certyfikat potwierdzający Twój udział w naszych szkoleniach. Ten cenny dokument nie tylko podniesie Twój prestiż jako profesjonalisty, ale również będzie świadectwem Twojego zaangażowania w ciągłe doskonalenie się zgodnie z wymogami stawianymi dla Inspektorów Ochrony Danych.

Bazując na naszym 20-letnim doświadczeniu w działalności doradczej i szkoleniowej w obszarze ochrony danych osobowych w ramach Akademii Zawodowej Inspektora Ochrony Danych oferujemy udział w przygotowanych przez ekspertów szkoleniach online, które są dostępne zarówno w czasie rzeczywistym, jak i w trybie on-demand. Oznacza to, że nawet jeśli w danym momencie nie masz wystarczająco dużo czasu, aby uczestniczyć w szkoleniu na żywo, możesz je odtworzyć w dogodnym dla siebie momencie.

 

 

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY  LINK
 
ZAPISY TYLKO DO 30 CZERWCA 2023 R.!
ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! LINK