Dopasowane do potrzeb usługi z zakresu ochrony danych osobowych

Zgodność z RODO

Jednym z wiodących obszarów prawnych, z którego skutecznej i kompleksowej obsługi już od blisko 20 lat słynie firma JDS Consulting, jest ochrona danych osobowych.

 

Jesteśmy pierwszym na polskim rynku podmiotem, który rozpoczął świadczenie usługi Administratora Bezpieczeństwa Informacji, a kontynuuje w formie pełnienia funkcji Inspektora Ochrony Danych dzięki czemu dysponujemy w tym zakresie wyjątkowo bogatym doświadczeniem.


W dobie obowiązywania RODO nasze szerokie doświadczenie w pełnieniu funkcji Administratora Bezpieczeństwa Informacji oraz aktualnie Inspektora Ochrony Danych nabrało szczególnego znaczenia. Dzięki wieloletniej praktyce w tym obszarze, nasi konsultanci są w stanie zapewnić bezpieczeństwo prawne podmiotom z różnorodnych sektorów rynku, realizując w pełni wymagania ustawowe stawiane obecnie Inspektorom Ochrony Danych

 

 


Opinie naszych klientów


 

NASZE ATUTY:

 

  • Świadczenie usługi przez prawników z doświadczeniem praktycznym – nasi konsultanci to radcowie prawni i adwokaci, posiadający praktyczne i co najmniej kilkuletnie doświadczenie w zapewnianiu zgodności z przepisami prawa o ochronie danych osobowych w podmiotach różnorodnych branż w całym obszarze funkcjonowania.

 

 

  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemu - dzięki dogłębnemu poznaniu zasad i sposobów funkcjonowania identyfikujemy problemy, określamy poziom ryzyka biznesowego i przedstawiamy  rozwiązania gotowe do zaakceptowania i dopasowane do zasad funkcjonowania organizacji.

 

 

  • Łatwa i nielimitowana dostępność w każdym czasie - dla najwyższej kadry kierowniczej i poszczególnych komórek organizacyjnych (dedykowany adres email, telefon komórkowy, przyjmowanie spraw i zapytań nawet w przypadku nieobecności dedykowanego do obsługi prawnika).

 

 

  • Dostępność specjalistów IT - przeszkolonych pod kątem wdrażania i utrzymywania zgodności z aktualnymi przepisami o ochronie danych osobowych (RODO) – klient ma prawo oczekiwać wsparcia doradczego w całym zakresie od kwestii prawnych po kwestie informatyczne.

 

 

  • Wsparcie w przypadku spraw sądowych lub kontroli Urzędu Ochrony Danych Osobowych – po udzieleniu stosownego pełnomocnictwa, nasi radcowie prawni lub adwokaci, dedykowani do obsługi mogą reprezentować Państwa przed organami oraz w sporach sądowych związanych z tematyką ochrony danych osobowych. Posiadając dogłębną znajomość zasad funkcjonowania systemów ochrony danych osobowych oraz państwa biznesu, oznacza to oszczędność czasu oraz brak potrzeby angażowania innych kancelarii prawnych.

 

 

  • Wysokie ubezpieczenie – nasze usługi doradcze w zakresie ochrony danych osobowych w tym w formie pełnienia funkcji Inspektorów Ochrony Danych są objęte polisą w wysokość 3 milionów złotych. Oznacza to duży poziom bezpieczeństwa nawet w przypadku odmiennych interpretacji Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub sądów od zaleceń naszych prawników.

 

 

  • Ciągłość obsługi – dedykujemy zespół dwuosobowy (radca prawny i adwokat). Usługa jest realizowana nawet w sytuacji czasowej niedostępności jednej z dedykowanych osób (urlop, zwolnienie lekarskie, równoległa praca dla innego klienta itp.).

 


zQXVTIXYrVkSclFAEYgk8OZAs24y7UZmWSDoyxgwsq3dRVjwry4SgivWKJY4_prezesjpg.jpg

Skontaktuj się z nami

Dariusz Kasjaniuk

Prezes Zarządu

22 651 60 31

501 069 394

office@jds.com.pl

Zostań naszym klientem

https://odoserwis.pl/


Relacja z Krajowej Konferencji Ochrony Danych Osobowych, Hotel Sheraton,  (organizator: JDS Consulting, relacja: pracodawcyrp.pl)